יפה בר-הון

משרד רואי חשבון

יפה בר-הון

משרד רואי חשבון

"הפיננסים בידיים של המומחים כי ההבדל בפרטים הקטנים"

השירותים שלנו

במשרדנו יפה בר-הון רואת חשבון המומחים במיסוי עסקים קטנים ובינוניים וניהול משא ומתן מול רשויות המס נעניק לכם שירות אישי ומקצועי כדאי שתוכלו להתחיל את דרככם ברגל ימין ותהיו בטוחים שאתם בידיים הנכונות. כמו כן נעניק לכם שירות מקיף שיבקר את פעולתכם התקינה ויבדוק שאין אתם משלמים מיסים יתר על המידה ונמקסם את ההטבות המיסוי שאתם זכאים להם במסגרת החוק.

אם הינך עוסק פטור או מורשה מחובתך להגיש כל שנה דוח שנתי למס הכנסה.
השירות שלנו מציעה הגשת דוח שנתי ע"י רואה חשבון למס הכנסה תוך כדאי ניצול ומיצוי בצורה אופטימאלית של כל הטבות המיסוי הניתנים בחוק.

 

מה נדרש לעשות?
קבע פגישה עם משרדנו וקבל את כל הפרטים לאלו מסמכים אנו זקוקים כדי שנוכל להגיש עבורך את הדוח השנתי למס הכנסה

התייעצות עם רואה חשבון מומחה, לפני פתיחת עסק היא צעד חשוב בייעוץ עסקי. היא יכולה להביא לך מספר יתרונות משמעותיים ולעזור לך להתמודד ביעילות עם אתגרים פיננסיים ומיסויים.

כשמתכננים לפתוח עסק, תכנון פיננסי הוא המפתח להצלחה. הרואה חשבון הוא השותף שיהפוך את החלום שלך למציאות מוצלחת.

משרדנו יעניק לך את ההזדמנות שלך לבנות יסודות איתם תוכל לגדול ולצמוח יחד עם הצוות המקצועי שלנו
אנו נבנה יחד תוכנית פיננסית מותאמת אישית, המאפשרת לך להתמודד בהצלחה עם אתגרי ההקמה.

אז, מה רואה חשבון יכול להפחית ולהסיר מעל הכתפיים שלך?

מיסים מיותרים: על ידי התמקדות במתן מידע אודות הפטורים וההטבות המיסויות, הרואה חשבון יכול לעזור לך למנוע תשלומים מיותרים למס הכנסה.

החלטות מבוססות: כאשר אתה יודע אילו החלטות פיננסיות לקבל בשלב ההקמה, אתה נותן לעסק שלך יסוד חזק לעתיד. הרואה חשבון מסייע לך להבין את התהליכים הפיננסיים הכרוכים בהקמה ולבחור בהם בצורה מושכלת.

תזרים מזומנים חלק ויעיל: חשוב מאוד לפענח את תזרים המזומנים שלך כבר מההתחלה. הרואה חשבון מסייע לך לחשב ולתכנן תזרים נכון, וכך למנוע בעיות כספיות לפני שהן נגרמות.

גיוס הון בצורה חכמה: אם תרצה להביא הון חיצוני לעסק, הרואה חשבון יכול לכוון אותך להבין אילו אפשרויות גיוס הון קיימות, ואיך לבחור את הכי טובה לך תוך כדי יעוץ עסקי ופיתוח העסק

אנו מומחים בתחום נביא לך תשובות לשאלותיך הפיננסיות, ויעניק לך עיניין מקרוב על הפיננסים שבעסק. אל תתעכבו , המענה המקצועי והיעיל מחכה לך !

פתח את הדלת להצלחה הפיננסית שלך!

במשרדנו יפה בר-הון רואת חשבון מעניקים שירותי הנהלת חשבונות למגוון רחב של עסקים, השירות צמוד לרואה חשבון שמבצע ומבקר על ההליכים באופן שוטף בשיתוף פעולה אישי עם הלקוח.

המשרד נותן את המענה הדרוש ללקוחותיו כדי שעסקיו יתנהלו בצורה מקצועית, מדויקת עם מענה לכל שאלה כדי למנוע טעיות דיווח שונות שיכולות לגרום לתשלומי מס מיותרים שלא לצורך.
(המשרד מעניק שירותי הנהלת חשבונות חד צדדיים לעצמאים והנהלת חשבונות כפולה אשר מיועדת לחברה בע"מ)

ביצוע החזרי מס הינו תהליך מורכב הדורש הבנה מעמיקה של החקיקה המיסית והיכולת להתמודד ביעילות עם התהליכים הכרוכים בה.
משרדנו יבצע את הבדיקה עבורכם ללא עלות בדיקה ויעזור לכם באיסוף החומרים הנדרשים.

אנו נסיעה באיסוף החומרים מהמעסיקים
נבדוק שאין חבות במס והגשת הבקשה כך שתקבלו את ההחזר הגבוהה ביותר.
אין צורך בהגעה פיזית למשרד, ניתן לשלוח מסמכים בפקס או במייל.
מאות עצמאים כבר קיבלו החזר מס דרך משרדנו, נשמח לסייעה לכם גם.

הצהרת הון היא דיווח של תושב ישראל לרשות המסים על הנכסים הנמצאים בבעלותו בתאריך מסוים.

הצהרת הון יש למלא רק לפי דרישה מפורשת של רשות המסים, ובדרך כלל נדרשים להגישה מי שחייבים בהגשת דו"ח שנתי על הכנסות, כלומר עצמאים ובעלי חברות, וכן שכירים שהכנסתם עולה על סכום מסוים שנקבע בתקנות. לאחר הגשת הצהרת הון אחת, יידרש הנישום (אותו אדם שיש לו "תיק במס הכנסה") להגיש אחת לכל כמה שנים הצהרה נוספת.

בנוסף, רשות המסים נוהגת לדרוש הצהרת הון בכל מקרה של חשד להעלמת הכנסות. מועד הגשת הצהרת הון בד"כ נדרשת תוך 120 יום מיום קבלתה, ואחת ל- 4\5 שנים נשלחת דרישה להגשת להצהרת הון ע"י רשויות המס.
נציין כי אי הגשת הדוח או השמטת פרטים מהוות עבירה ע"פ פקודות מה הכנסה.

הגיע העת והחלטתם לקנות דירה? מזל טוב!
עצורו רגע! לפני שאתם רצים לבנקים כדאי שתכירו כמה דברים חשובים לפני לקיחת משכנתא בבנק. את המשכנתא נדרש לתכנן כי "משכנתא לא לוקחים אלה מתכננים". המשרד מעניק יעוץ משכנתאות ע"י רואת חשבון המתמחה בהלוואות לטווח ארוך, כך שתהיו בטוחים שמדובר במומחים שיחסכו לכם עשרות ומאות אלפי שקלים בהחזרי המשכתא שלכם, על ידי בניית תמהיל משכנתא שמותאמת אישית לפי הצרכים שלכם, ונלווה אתכם לכל אורך הדרך כך שתקבלו את המשכנתא המושלמת עבורכם עם חיסכון אופטימאלי.

אודותינו

הצמיחה העיסקית שלכם מתחילה כאן !
יפה בר-הון משרד רואה חשבון מתמחה בפתרונות פיננסיים מותאמים במיוחד לעסקים קטנים, בנוניים וחברות בע"מ. השירותים שאנו מספקים כוללים הנהלת חשבונות מקצועית, ייעוץ מס מומחה, ביקורת חשבונות, הגשת הצהרות הון, טיפול בהחזרי מס ועוד.

עם יפה בר-הון, אתם לא נשארים לבד. לקוחותינו נהנים מליווי אישי ופתרונות מותאמים להם, כולל אפשרות לניהול עסקי בקלות ונוחות דרך אפליקציה מתקדמת להפקת חשבוניות מס ללקוחות והעלאת מסמכים בגין הוצאות.

אנו מעניקים שרותי הנהלת חשבונות וייעוץ מס ועיסקי, הבנת חוקי המיסים ופטוריהם המורכבים, כל זאת כדי להבטיח את ההחזרים המירביים ולמזער את תעריף המיסים.

אל תחכו!
צרו קשר עוד היום והצטרפו למשרדנו
אנו כאן כדי לסייע לכם להגשים ולצמוח, ולהבטיח שהעסק שלכם יתפתח בצורה מוצלחת ונקנה לכם את השקט והביטחון."

גלריית תמונות

לקוחות ממליצים

למידע נוסף השאירו פרטים בטופס

שתפו את הכרטיס בקליק