טל שדות - ועד הבית

הבית של הבניין - ניהול ואחזקת מבנים

אודותינו

שמי טל נחום הבעלים של חברת- טל שדות וועד הבית, תושב כפר אברהם פ״ת עצמאי משנת 2002 בתחום ניהול ואחזקת בניינים לאחר סיום לימודי תעודה (הנדסאי נוף) במכללת רופין וכיום לקראת סיום לימודי תואר ראשון במשפטים, ניסיון של שנים הקנה לי ידע וניסיון רב בניהול וועדי בתים ואחזקת נכסים.

אנו מקפידים על מענה מהיר לפתירת תקלות, ארגון וניהול הבניין באופר שוטף, תחום זה דורש ניסיון רב ורגישות מסוימת מאחר ובכל מבנה חיים אנשים שונים עם תפיסות עולם שונות מה שלפעמים יוצר אי הבנות בין שכנים בנוסף לכל מבנה יש צרכים שונים לאופן האחזקה וניהולו התקין.

חברת טל שדות וועד הבית נותנת מענה כללי לכל התחומים תחת קורת גג אחת, לרשותנו עומדים מגוון רחב של בעלי מקצוע מהתחומים הנדרשים לצורך אחזקה וניהול תקין בין היתר כל בעלי המקצוע מתחום האחזקה לבניין ועורכי דין מתחום המקרקעין אנו מבטחים את הבניין בחברת הביטוח בר- עוז ועובדים בשיתוף עם האגודה לתרבות הדיור ובכך חוסכים הרבה כסף ללקוחותינו.

מאחר ולנו יש את הניסיון והידע רב השנים אנו יכולים להבטיח לכל לקוח ניהול מקצועי ומענה מהיר לכל תקלה תוך התאמה לכל מבנה לגופו.

טל שדות וועד הבית שמה לה למטרה את איכות השירות בראש סדר העדיפויות מאחר ואנו מאמינים שאדם צריך לאהוב את התחום שהוא עוסק בו, האהבה לתחום הניסיון רב השנים בשילוב ידע המקצועי שנרכש הופכים את טל שדות וועד הבית למובילים בתחום ניהול ואחזקת מבנים.

אתם מוזמנים להיות חלק מלקוחותיו המרוצים ואנחנו מבטיחים לכם ראש שקט בתחום הרכוש המשותף,

בברכה טל נחום.

טלפון: 054-689-6421
כתובת מייל: [email protected]
טלפקס משרד: 03-9346017

שעות הפעילות הן 24/7 פרט לשעות שבין כניסת השבת ליציאת השבת

גלריית תמונות

למידע נוסף השאירו פרטים בטופס

שתפו את הכרטיס בקליק