ליאור בן עמי

תכנון פיננסי | השקעות | ביטוח

מס' רישיון - L-00130063

במהלך החיים אנו צוברים כספים במוצרי השקעה מגוונים כמו – חסכונות פנסיונים, בנקים, תיקי השקעות מנוהלים או קרנות השתלמות אך הנסיון שלנו מראה שגם אם הצלחנו לייצר הכנסה גבוהה, נכסים או חסכונות אנחנו מתקשים להגיע לתחושת של שליטה, ביטחון ושקט כלכלי.

העבודה שלי עם מגוון רחב של כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח מאפשרת לי להעניק לך ליווי אישי, מקצועי ואובייקטיבי בבחירת הגוף בתנאים מצוינים ולהתאים את התמהיל הנכון ביותר עבורך!

קצת עלי

שמי ליאור בן עמי נשוי +2 בעל רישיון פנסיוני של משרד האוצר, מתכנן פיננסי ופנסיוני המתמחה בעולם- הביטוח, פנסיוני ופיננסים. בעל ידע וניסיון של מעל 12 שנים בשוק ההון, במגוון תפקידים משמעותיים בסוכנויות ובתי השקעות.

מלווה לקוחות פרטיים, שכירים, שכירים בעלי שליטה, עסקים ומשפחות עתירות הון ומוביל אותן בבניית אסטרטגיה מתמשכת והקצאת נכסים משפחתית.

מתמחה בהשקעות פיננסיות: קרן פנסיה, קופת גמל, גמל להשקעה, קרן השתלמות, תיקון 190, פוליסות חיסכון פיננסיות והשקעות אלטרנטיביות חוץ בורסאיות, כמו כן מתן פתרונות בעולם הביטוחים הפרטיים- אובדן כושר עבודה, ריסק חיים, משכנתאות, ביטוחי בריאות ועוד.

שירותי המשרד

תכנון פיננסי ופנסיוני

השקעות אלטרנטיביות

פתרונות ביטוח

ניהול חיסכון

למה אצלי

מעל 12 שנות ניסיון בעבודה מול לקוחות פרטיים וחברות

מגוון רחב של פתרונות פיננסיים תחת קורת גג אחת

מתאים לך בדיוק את המוצר הפיננסי או הביטוחי שאתה צריך.

4 טיפים להתנהלות כלכלית נכונה

חוסכים מכל הכנסה, גם כשקשה

ממנפים חיסכון קיים להשקעה נוספת

מבטחים הכנסה ואירוע בריאותי או תאונתי

מתכננים את הפרישה כבר מגיל צעיר.

לקוחות ממליצים

הרבה שאלות עלולות להטריד אותנו כאשר מדובר בכסף שלנו…

האם הכסף שלנו מנוהל כראוי?
האם רמות הסיכון מתאימות לנו?
האם אנחנו מנצלים את הטבות המס?

תכנון פיננסי חכם ישקף את מצבך הפיננסי בצורה ברורה ונגישה וכמובן, יתאים לך תמהיל חסכונות והשקעות ייחודי ומותאם לצרכים שלך!

לאחר שיחת ייעוץ בה נאבחן את הצרכים שלך ושל בני המשפחה שלך לצד שיקוף המצב הכלכלי הקיים נוכל לקבוע את היעדים והמטרות הייחודיות לך!

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים ואחזור אליכם.

שתפו את הכרטיס בקליק