הקורס הוותיק והמצליח ביותר לרופאים ורופאי שיניים

רופאים ממליצים

אודותינו

המכון ללימודי רפואה אסתטית IAMED נחשב לבית ספר המוביל והוותיק ביותר ,שהוקם לפני יותר מעשור ,ומונה בין בוגריו אחוז גדול מהרופאים המצליחים ביותר ומהמובילים בתחום.

בשיתוף עם חברות החומרים המובילים ועם המרצים המומחים,ובזכות הניסיון ,הוותק, הידע וההבנה המעמיקה שצברנו בנינו את תכנית ההכשרה האידאלית והמצליחה ביותר שמספקת מענה מקסימלי לרופאים, ונותנת את הכלים לבנות תכנית טיפול משולבת .

תוכנית ההכשרה

הקורס מיועד לרופא המתחיל ללא כל ידע או נסיון קודם בתחום וגם מתאים לרופאים שעברו קורסים בעבר וצריכים ריענון ופרקטיקה וגם ללמוד טכניקות חדשות ומתקדמות כמו קנולה.

מעשי: הקורס הוא אינטנסיבי והלימודים ממוקדים בהתנסות מעשירה עם מטופלים בטכניקות הזרקת בוטולינום ופילר חומצה היאלורונית. חלקו המעשי של הקורס מהווה כ-50% ממנו – ההתנסויות המעשיות יספק לרופא את הרקע ואת ההבנה המעשיים – ויאפשרו להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר כבר בתחילת הדרך

עיוני: נתרענן באנטומיה ונלמד מבוא לרפואה אסתטית, כמו גם על שכבות העור והשומן, חומרי הזרקה, תרכובתם, דרכי פעולה, מטרות ותפקידים של חומרי הזרקה, שיטות וטכניקות שונות להזרקה, הבדלים בין גילאים ומינים, בחירת מטופל מתאים, ניתוח מקרים, הזרקת החומר ותיאום ציפיות מול המטופל. עוד בחלקו העיוני של הקורס אנו מציבים דגש מיוחד גם על הנושאים הבאים: אזורי סיכון, כלי דם, סיכונים וסיבוכים אפשריים, תופעות לוואי, צמצומן והטיפול בהן.


הקורס בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב חברות התרופות – המאושרות על ידי משרד הבריאות.

המרצים בקורס הנם מטובי המומחים, אשר מציבים דגש רב על נושאים שחשוב להכיר ולהביא בחשבון, כגון סיכונים, סיבוכים והדרכים להימנע מהם. במקביל למצגות שמקבלים המשתתפים במייל לפני ההרצאה, המרצים שולחים גם מאמרים מקצועיים בתחום וחומרי העשרה רבים אשר מסייעים להעמקת הידע בתחום.


בנוסף לכך, בקורס תתקיים הרצאה עם עורך דין המתמחה בסיכונים משפטיים ובביטוח אחריות מקצועית – כאשר בסוף הקורס כל משתתף יקבל תעודה מאושרת לצרכי ביטוח.


הבוגרים יקבלו לאורך כל הקורס תמיכה, מענה מקצועי והזדמנות להשתתף בסדנאות המשך למתקדמים, מתוך שיתוף הפעולה וההסכמים המיוחדים בין המכון ללימודי רפואה אסתטית לבין חברות התרופות המובילות. סדנאות ההמשך כוללות הדגמות, לימודים מעשיים והרצאות.
המיקום נגיש ונוח – בצפון תל אביב על כביש 2. במקום חניה מסודרת למגיעים בכלי רכב פרטיים וגם גישה נוחה מרכבת תל אביב צפון.

שאלות ותשובות

בסוף הקורס מקבלים תעודה שהיא מאושרת על ידי חברות הביטוח

הקורס מועבר על ידי מיטב המרצים והמומחים לרפואת עור

חלק מעשי עשיר בכל מפגש והחל מהמפגש הראשון

אנחנו דואגים תמיד להזמין מטופלות מטעמינו ולמי שמעוניין להזמין מטעמו אפשרי ובתיאום

בקורס כן לומדים ומתנסים בקנולה ומעודדים את הרופאים להשתמש גם בקליניקות שלהם

המפגש שהתפספס עושים אותו עם קבוצה אחרת

חלק עיקרי בהרצאות שלנו כל נושא הסיבוכים ,איך להמנע,לזהות ולטפל

נכון ועל ידי עורכת דין מומחית בתחום ,טפסי הסכמה ,צילום …

מיטב החומרים והמותגים המאושרים FDA

אנחנו בשיתוף פעולה הדוק עם חברות החומרים המובילים ונארח את נציגי החברות ונכיר אותם

לפני כל מפגש מקבלים את המצגות למייל

לבוא עם מצב רוח ואנרגיות ,בקורס מקבלים כלי כתיבה , חוברות ועלונים ,חלוק ,מצגות וטפסים ,כיבוד אוכל ושתיה

במסגרת ההסכמים שלנו עם חברות החומרים המובילים תמיד מעדכנים אותנו על סדנאות אומן וסדנאות המשך ומתקדמים ואנחנו נעביר לכם תמיד והם בדרך כלל סדנאות ללא תשלום ,או ברכישת חומרים

כן ותמיד תקבלו מענה אם זה לשאלות מקצועיות שקשורות לטיפול או לחומרים או לציוד והקמת מרפאה

גלריית תמונות

למידע נוסף השאירו פרטים בטופס

שתפו את הכרטיס בקליק